Aleksandra Ciechocińska

Mój sposób na niemarnowanie jedzenia to przerabianie resztek z obiadu lub kolacji na inne danie. Jestem vege więc u mnie są to warzywa lub owoce . Jeżeli warzywa wrzucam je do blendera i blenduje aż powstanie gładka masa , tą masę przelewam do przygotowanej formy wstawiam do piekarnika i w ten oto sposób powstaje pasztet warzywny ,jest smaczny i pożywny NO WASTE IS GRATE !

Jeżeli chodzi o owoce tutaj ponosi mnie większa fantazja- resztki z owoców przerabiam na spody do ciast,ciasta lub wypełnienie do ciastek . Jest smacznie ,kreatywnie i zabawnie -NO WASTE jest great!
A jeżeli dostanę coś czego nie zjem bo i tak się zdarza to oddaję na zbiórkę żywności dla potrzebujących, jeżeli takowej nie ma przekazuję do schroniska ,tam zawsze wszystko jest potrzebne dla tego i Ty NIE MARNUJ !Włącz wyobraźnię ,kreuj ,TWÓRZ i dziel się z innymi - dobroć i uśmiech wracają,to takie proste NO WASTE IS GREATE!
← Zobacz wszystkie zgłoszenia
Banki logo

Federacja Polskich Banków Żywności to 31 Banków Żywności działających na terenie całego kraju. Wszystkie są organizacjami pozarządowymi o statusie stowarzyszenia lub fundacji. Razem tworzą związek stowarzyszeń o statusie OPP.